fbpx

„Tapas y vino“ koolitus

„Tapas y vino“

ehk hispaania suupisted ja vein!

 

Tapas ehk mõnusad hispaaniapärased suupisted on miski, mida armastavad nii hispaanlased kui riiki külastavad turistid. Tapasetraditsioon sai tegelikult juba väga ammu alguse vajadusest kaitsa joogiklaasi lendavate putukate eest. Nii pandigi klaasi peale sai, mida aja jooksul kaeti hea ja paremaga. „Tapa“ tähendabki hispaania keeles kaant!

Tänapäeval Hispaanias ringi reisides ei saa ilma kombinatsioonita „tapas y vino“ ehk suupisted ja vein. Hispaanlaste jaoks on tapas-e söömine aastaid elustiili osaks ning rikkalike maitseid saab väga lihtsaid toitaineid kombineerides.

Otsid tegevust, kus õppida midagi uut ja samas mõnusalt aega veeta?

Anna meile märku ja korraldame tapaste valmistamise koolituse. Lisaks suupistetele ja nende valmistamise nippidele räägime hispaania toidukultuurist, anname soovitusi joogivaliku osas ning jagame ka kasulikku infot Hispaania kui reisisihtkoha osas.

Lõbus 2,5 tunnine koolitus sisaldab:

 • Toiduained
 • Vein ja alkoholivabad joogid
 • Vajalikud tööriistad
 • Tapaste valmistamise koolitus ja juurde joogisoovitused
 • Hispaania toidukultuuri tutvustus
 • Retseptilehed

Ühise kokkamise viib läbi Eestis pikalt elav hispaanlane Jose, kes lisaks La Tarara keeltekoolis hispaania keele õpetamisele on kirglik kokk!

See koolitus sobib hästi nii sünnipäeva tähistamiseks, meeskonnakoolituseks või sõprade ühisürituseks! Anna oma soovidest märku ja disainime just Sulle sobiva sündmuse.

 

 

  Küsi pakkumist

  Nimi

  E-mail
  Telefoninumber
  Sõnum